zeezv: (Default)
[personal profile] zeezv
Триває вже 4 -й день з моменту призначення нового глави НБУ. Я починаю нервувати.
Крім заяв, що все під контролем, поки нічого не було. А те, що все під контролем і залишиться у мене особисто викликає великі сумніви. Звичайно, у мене немає повної інформації, що там робить пан Кубів. Але на мою думку, що зараз саме час:
1. Ввести мораторій на дострокове зняття депозитів.
2. Ще вчора ввести кураторів в так звані «банки сім'ї », для того, щоб запобігти потенційному виведенню грошовіх коштів. Це бомби уповільненої дії і загроза банківській системі в цілому через дуже короткий термін.
3. Глава НБУ дав зрозуміти, що витрачати резерви не буде. Треба згадати, що є й інші інструменти для утримання курсу гривні, крім витрачання резервів яких немає.
4. Зробити прозорою інформацію про надання рефінансування.
5. Якщо сьогодні до вечора буде Прем'єр, то ще сьогодні вранці посилати фахівців на переговори з МВФ.

Особисто я, ще просив би авторитетних фахівців і економістів, та й просто розумних людей, публічно обговорити і виробити рекомендації для подальших дій. В умовах такого цейтноту будь-яка допомога та розумні мислі, будуть дуже корисні !Идет 4-й день с момента назначения нового главы НБУ. Я начинаю переживать. Кроме заявлений, что все под контролем, пока ничего не было. А то, что все под контролем и останется у меня лично вызывает большие сомнения. Конечно, у меня нет всей информации, что там делает г-н Кубив. Но по моему мнению, что сейчас самое время:
1. Ввести мораторий на досрочное снятие депозитов.
2. Еще вчера ввести кураторов в так называемые «банки семьи», для того чтобы предотвратить потенциальный вывод денег. Это бомбы замедленного действия и угроза банковской системе через очень короткое время.
3. Глава НБУ дал понять что не будет тратить резервы на поддержание курса. Вспомнить, что есть еще инструменты по удержанию курса гривны кроме расходования резервов которых нет.
4. Сделать прозрачной информацию о предоставлении рефинансирования.
5. Если к вечеру будет Премьер, то уже утром посылать специалистов на переговоры с МВФ.
Лично я бы еще попросил авторитетных специалистов и экономистов, да и просто умных людей, публично обсудить и выработать рекомендации для дальнейший действий. В условиях такого цейтнота любая помощь и умные мысли будут очень полезны!


March 2014

S M T W T F S
       1
2 3 45 6 78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 06:52 am
Powered by Dreamwidth Studios